Újezd.net má nový inovativní web, neunikne vám nabídka nejrychlejšího připojení

Újezd.net má velmi hustou síť napříč lokalitami v Praze a Středočeském kraji. Infrastruktura je složená z husté sítě plně optických tras, v podstatě neomezených rychlostí. Optické kabely vedou do domů v konkrétních lokalitách nebo do přístupových bodů sítě, ze kterých je distribuována vysoká kapacita profesionálními spoji, stejnými, které jsou používány pro 5G infrastrukturu. To znamená, že jsme schopní poskytnout i mnohem vyšší rychlostí, nežli jsou naše plošné tarify.

01.09.2022

Naše síť je důkladně zmapovaná, abyste měli přehled o tom, na kterých adresách můžeme nabídnout ty nejlepší tarify. K dokonalosti nám chyběl web s hladším provozem, přehledným a intuitivním uživatelským rozhraním. V srpnu letošního roku jsme zveřejnili novou podobu našich stránek, když zadáte vaši adresu, ukáže se nejlepší nabídka s variabilitou rychlostí. Ta ovšem nemusí být konečná – prakticky na každé adrese je možné zavést individuální tarif, který se stanoví po návštěvě technika a dohodě s klientem s rychlostmi v řádu stovek Mbps.

Se stejnou flexibilitou přistupujeme i k výběru oblastí, ve kterých jsme schopni vám poskytnout kvalitní připojení k internetu, a proto v rámci velkoobchodního přístupu do sítě XDSL umíme nabídnout připojení i v jiných lokalitách, a nejen v oblastech, kde působíme dokážeme pokrýt většinu obytných míst.

Ať jste firma nebo domácnost, nabízíme nejrychlejší a cenově dostupné tarify, prozkoumejte náš nový web s novou nabídkou tarifů a vyberte si ten správný přesně pro vás.

Každý zákazník má k dispozici klientský portál pro editaci svých údajů, nebo požadavků.

Frčí vám internet a zajímá vás rychlost? Na našem webu si změříte rychlost připojení. Ověření rychlosti přípojky ukáže hodnotu stahování (download) a nahrávání (upload) dat na servery v Internetu. Kvůli vyloučení zkreslení měření například chvilkovým přetížením testovacího serveru je softwarová měřící sonda umístěná na samostatném špičkovém serveru připojeném síťovou kartou s optickým rozhraním 10Gbps. Server je umístěný v páteřní konektivitě 2Connect.cz, poskytovatele důvěryhodné konektivity, člena projektu Fénix.

Internetová televize je v dnešní době hojně využívána, díky ní si můžete užívat jak přímého přenosu programů, tak i zpětného přehrávání pořadů, nahrávání pořadů bez nutnosti VHS/DVD přehrávačů, mnoho programů v původní i české audio stopě. U nás najdete hned dva poskytovatele a provozovatele internetové televize a to SledováníTV.cz a KukiTV. Prohlédněte si jejich nabídku, ze které si zajisté vyberete.

Naše nové webové stránky jsou vám plně k dispozici, věříme, že vám budou uživatelsky příjemné, graficky sympatické a budete se k nám rádi vracet.