CEVRO Institut bude hostit konferenci na téma bezpečnosti dodavatelského řetězce v sítích elektronických komunikací v ČR

CEVRO Institut bude hostit konferenci na téma bezpečnosti dodavatelského řetězce v sítích elektronických komunikací v ČR

15.09.2022

Udržitelné řízení technologických hrozeb v kritické infrastruktuře státu nebo třeba problematika závislosti ČR na rizikových dodavatelích – to budou témata konference s názvem Bezpečnost dodavatelského řetězce v sítích elektronických komunikací v ČR, která se bude konat 20. září v prostorách CEVRO Institutu v Praze.

Úvodního slova se v odpoledních hodinách chopí předseda Výboru pro bezpečnost Pavel Žáček, poslanec Parlamentu ČR Jiří Havránek a prezident Asociace provozovatelů mobilních sítí Jiří Grund. Pozvání na akci přijali i zástupci Národního úřadu pro kybernetickou bezpečnost. Mezi řečníky bude například člen prezidia Asociace kritické infrastruktury Jan Klouda, který si vezme na starost úvodní prezentaci, nebo Michal Poupa z ČVUT.

V rámci diskusního panelu vystoupí předsedkyně Rady ČTÚ Hana Továrková, Petr Očko z Ministerstva průmyslu a obchodu, Michal Moroz z Asociace kritické infrastruktury nebo Jakub Rejzek z Výboru nezávislého ICT průmyslu a zástupce NÚKIB. Moderování debaty se zhostí ředitel CEVRO z.s. pan Šimon Zajíček. Cílem konference je mimo jiné představit současná opatření pro zajištění kybernetické bezpečnosti a bezpečnosti dodavatelského řetězce v telekomunikační infrastruktuře České republiky. Konference se bude konat od 15. do 18. hodiny, zájemci se mohou registrovat na adrese info@cevro.cz.