Aplikace televizních stanic - sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv

Sledování televizních pořadů už dávno není omezené jen na televizní obrazovky v našich obývacích pokojích. Své oblíbené seriály, filmy, ale také zpravodajství a další pořady můžeme dnes sledovat i na našich počítačích a chytrých zařízeních. Jednou z možností sledování jsou služby IPTV, které jsme vám představili v jednom z našich starších článků. Druhou možnost představují samostatné aplikace jednotlivých televizních stanic, a to jak klasických, tak i internetových. V dnešním článku se podíváme na nabídku aplikací českých televizních stanic. Ke sledování vašich oblíbených pořadů vám tak stačí pouze kvalitní internetové připojení.

05.05.2020

Mall TV

Mall TV je relativně mladá internetová televizní stanice, jejíž pořady můžete sledovat buďto v aplikaci, nebo v rozhraní webového prohlížeče na vašem chytrém zařízení nebo počítači. Sledování obsahu stanice Mall TV je zcela zdarma, součástí vysílání jsou reklamy. V aplikaci si můžete nastavit odběr svých oblíbených pořadů a aktivovat notifikace pro případ, že vyjde nový díl vašeho oblíbeného pořadu. Službu Mall TV lze sledovat také v prostředí webového prohlížeče, příslušná aplikace je také nainstalována na většině chytrých televizí. Služba je zcela bezplatná, kromě zábavných a publicistických pořadů nabízí také zajímavý projekt v podobě miniseriálů. 

Aplikaci Mall TV pro iOS stáhnete zdarma zde.

Aplikace Mall TV pro Android je ke stažení zde.

Televize Seznam

Svou vlastní internetovou televizní stanici provozuje mimo jiné také společnost Seznam. Zpočátku se jednalo o výhradně internetovou televizní stanici, kterou její provozovatel Ivo Lukačovič přetvořil v celostátně vysílanou televizní stanici klasického DVBT vysílání. SeznamTV je průkopníkem HbbTV vysílání v České republice, zavedl "odskočení" z přímého vysílání do internetové videotéky pomocí červeného tlačítka. V aplikaci Televize Seznam najdete nejen pořady, které vznikly již pod tímto brandem, ale také obsah z původního Streamu. Pořady můžete sledovat zcela zdarma, a to jak přihlášení, tak i nepřihlášení, přičemž přihlášení uživatelé mohou využívat výhod, jako je přidávání pořadů do oblíbených, odběr oblíbených pořadů, odložení sledování na později, stahování a další. Tvůrci Televize Seznam svou aplikaci neustále vylepšují, nově do ní přibyla například možnost sledování v režimu “Obraz v obraze”. Seznam TV lze sledovat i v prostředí webového prohlížeče, její služby jsou zcela bezplatné. 

Aplikaci Televize Seznam pro iOS stáhnete zdarma zde.

Aplikace Televize Seznam pro Android je ke stažení zde.

DVTV

DVTV není ani tak internetovou televizní stanicí v tom pravém slova smyslu, jako spíše zpravodajsko-publicistickým projektem. Veškeré rozhovory a obsah, který byl v rámci projektu DVTV natočen, si můžete bezplatně a bez reklam prohlédnout v příslušné aplikaci. Aplikace DVTV má velmi jednoduché a přehledné uživatelské rozhraní, nevyžaduje přihlášení ani registraci a umožňuje vyhledávání i přizpůsobení přehrávání. DVTV prozatím nenabízí vlastní aplikace pro chytré televize, lze ji ale také sledovat v prostředí webového prohlížeče. Využívání DVTV je zcela zdarma.

Aplikaci DVTV pro iOS stáhnete bezplatně zde.

Aplikace DVTV pro Android je ke stažení zde.

iVysílání

Aplikace iVysílání nabízí živé i archivní vysílání všech kanálů, spadajících pod Českou televizi. Najdete zde pravidelně aktualizované výběry nejsledovanějších pořadů dne i týdne, nejnověji přidaných pořadů a mnoho dalšího. Aplikace dále nabízí řazení programů podle abecedy nebo žánru, možnost spuštění živého televizního vysílání, stejně jako možnost sestavení playlistu oblíbených pořadů (jak jednotlivých pořadů, tak i celých sérií). Obrovským benefitem iVysílání je opravdu obsáhlý archiv, ve kterém si můžete přehrát všechny pořady, ke kterým má Česká televize vysílací práva. iVysílání je zcela zdarma, sledovat ho můžete také v prostředí webového prohlížeče.

Aplikaci iVysílání pro iOS stáhnete bezplatně zde.

Aplikaci iVysílání pro Android stáhnete bezplatně zde.

Voyo

Aplikace Voyo, která nabízí filmy, seriály, zpravodajství, sportovní přenosy a další obsah televizní stanice TV Nova, je sice zadarmo, za sledování pořadů jako takových už ale budete muset zaplatit příslušný měsíční poplatek. Za ten pak získáte opravdu neomezený přístup ke všem pořadům, která má TV Nova v nabídce, aplikace nabízí také obsáhlou knihovnu filmů a seriálů. U některých titulů mají předplatitelé možnost sledovat je ještě dříve, než se objeví v běžném televizním vysílání. Součástí služby Voyo je také virtuální videopůjčovna. Služby Voyo TV jsou placené.

Aplikaci Voyo pro iOS stáhnete bezplatně zde.

Aplikace Voyo pro Android je ke stažení zde.

Prima PLAY

Podobně jako Voyo je i aplikace Prima PLAY ke stažení zcela zdarma, sledování obsahu je ale podmíněné pravidelným měsíčním poplatkem. V aplikaci najdete obsah z kanálů Prima, Prima COOL, Prima ZOOM, Prima MAX i Prima Love. Sledovat zde můžete celovečerní filmy, pravidelné seriály z produkce televize Prima i od jiných tvůrců, dokumenty a další obsah, a to zcela bez reklam. V rámci služby Prima Play můžete sledovat také sportovní kanály, využít služeb virtuální videopůjčovny a připlatit si za vysílání bez reklam. 

Aplikaci Prima PLAY pro iOS stáhnete bezplatně zde.

Aplikace Prima Play pro Android je ke stažení zde.